Вхід на сайт
Відновлення паролю
E-mail
Що ви шукаєте ?
Зворотній дзвінок
Ім’я*
Телефон*
Зворотній зв'язок
Ім’я*
Ваш E-mail*
Повідомлення*

098-787-31-31

 

 

ГоловнаНовиниНовини компаніїНовинка від Hunt by FP - подарунковий бар “Патронбокс” – арсенал вражень

Новий подарунковий бар від Hunt by FP

Потрібно подарувати щось дійсно вагоме, цінне, і ви в пошуці ідеї?
Тоді цей унікальний бар саме для вашого випадку.

Ексклюзивний подарунковий набір від HUNT by FP

banner patronbox news

Цей бар виконано з товстої деревини дуба (22мм) завдяки чому він доволі важкенький, його приємно брати в руки, відкривати.

Вся поверхня тонована і лакована, але ми зберегли природній рельєф дубової деревини.

Бічні поверхні бару декоровані рельєфним художнім гравіюванням, із мисливськими сюжетами. Ось, - ще до світанку, качечки розлетілися над озером, від пострілу вже полюючого мисливця. А ось – міцний вгодований кабанчик чимдуж стрімко мчить дикою левадою.

Бар укомплектовано чарками зі скла 50 мл, в двох варіаціях дизайну: декоровані алюмінієм; декоровані латунню. Чарочки стилізовані під мисливські патрони.

Алюміній має приємний зовнішній вигляд з м’яким блиском білого металу. Алюміній це м’який метал, тому з часом Ви матимете дійсно чоловічий дизайн набору посуду для горілки.

Бар другого варіанту дизайну – з латуні – теж має суттєву особливість. З плином часу ви спостерігатимете як різкий блиск гільз змінюватиметься на матовий, а відтінок стане більш близьким до чоловічої мисливської тематики – стане темнішим, з оливковим відливом, а в місцях найбільшого тертя – залишиться яскравим блискучим жовтим.

Бар розраховано на велику компанію з 9 осіб.

Лакована фактура натурального дуба, оздоблення гравіюванням, тонуванням і лакуванням, масивна кришка зі спеціальним потаємним механізмом, що відкривається від натискання на кришку - все це не залишить байдужими ані Вас, ані вашого іменинника.

Ласкаво просимо, до сторінки нашого магазину:

ПЕРЕЙТИ НА СТОРІНКУ ТОВАРІВ

11.10.2018